Benelux - Paris İzmir Çıkışlı Yılbaşı

Yurtdışı Turları

 

699 € / 1797 TL
'den başlayan fiyatlarla
Açıklama

 

Yılbaşı Dönemi

BENELUX & PARIS

AMSTERDAM (2) - BRÜKSEL (1) - PARİS (3) - LÜKSEMBURG (1) - (KÖLN)

Sun Express Havayolları ile 7 Gece

29 Aralık 2013 İZMİR Hareket

( Amsterdam Gidiş – Köln Dönüş )

TÜM ÇEVRE GEZİLERİ DAHİL!

1. Gün IZMIR – AMSTERDAM

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 06.00’da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Sun Express Havayollarının XQ 944 sefer sayılı uçuşu ile 08.30’da Amsterdam'a uçuş. Yerel saat ile 11.15’de varış ve karşılanma. Özel otobüsümüz ile panoramik Amsterdam şehir ve Kanal turu için hareket. Turumuzda; Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı, tarihi tren istasyonu, Çiçek Market ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer. Serbest zaman ve dinlenme. Geceleme otelimizde.

2. Gün AMSTERDAM  

Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Tur sonrası Volendam Balıkçılar Kasabası & Marken Köyü ve Grand Holland turu için hareket. Turumuzda; rehber eşliğinde Volendam’ın tarihi evlerini ve değişik mimarisini yakından görebilme imkanını bulacaksınız (ünlü Harin balığı ve sıcak elmalı pastayı mutlaka deneyiniz) ve mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehri, Hollanda’nın ticaret merkezi olan Rotterdam Şehri ve gezisi, eski başkent Den Haag, Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizi görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.

3. Gün AMSTERDAM - BRÜKSEL

Sabah kahvaltısı ve özel otobüsümüz ile Brüksel’e hareket. Brüksel şehir turu. Turumuzda; Çin Çay evleri, Japon Mimarisi, Heysel Stadyumu, Borsa Binası, Atomyum (Atomik Sembol), Kral Albert Sarayı, Büyük Katedral Meydanı ve Balık Pazarı görülecek yerler arasındadır. (Çikolata ve dantel alışveriş imkanı) Tur bitimi otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

4. Gün  BRÜKSEL – PARİS

Sabah kahvaltısı ve özel otobüsümüz ile Paris’e hareket. Güzergâh üzerinde dünyanın en romantik şehirlerinden biri olan Bruges turu Tur bitimi Paris’e varış ve panoramik şehir turu. Turumuzda; Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli ve Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Trocadero Meydanı, Etoile Meydanı, Concorde Meydanı, Vendome Meydanı, Notre Dame Kilisesi, Opera Binası, Clichy Alanı ve Napolyon’un Mezarı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer ve yerleşme. Serbest zaman ve geceleme otelimizde.

5. Gün PARİS

Sabah kahvaltısının ardından Kombine Paris turu için hareket. Turumuzda Montmartre Ressamlar Tepesi ve Meydanı, Scare Coeur, tekne ile Sen Nehri gezisi, Notre Dame Katedrali, Eiffel Kulesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket, geceleme otelimizde.

6. Gün  PARİS

Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Alışveriş ve çevre gezisi. Geceleme otelimizde.

7. Gün  PARİS – METZ - LÜKSEMBURG

Sabah kahvaltısı ve özel otobüsümüz ile Metz’e Hareket. Metz Şehir turumuzun ardından Lüksemburg’a hareket ve panoramik Lüksemburg şehir turu. Turumuzda; Petrus Vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, ünlü şehir Katedralini ve Dükler Sarayını görme imkânına sahip olacaksınız. Tur bitiminde otelimize yerleşme. Geceleme otelimizde.

8. Gün/9. Gün LÜKSEMBURG – KÖLN – IZMIR

Sabah kahvaltısı ve son hazırlıklar için serbest zaman ve ardından şehir turu için Köln’e hareket. Güzergâh üzerinde arzu eden misafirler rehberimizin düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler. Köln şehir turumuzda Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri görülecek yerler arasındadır. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer ve Sun Express Havayollarının XQ 983 sefer sayılı uçağı ile 01:30’da İzmir’e uçuş ve 05.40’da Havalimanına varış. Turumuzun sonu.

 

Fiyatlar

 

 

OTELLER

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 –2 Yaş

Bebek

 

3* & 4* Oteller

 

699 Euro

280 Euro

649 Euro

150 Euro

 

Brüksel 4* Van der Valk Hotel vb.

 Paris 3* Hotel ibis Paris Porte d'Italie vb.

 Lüksemburg 3* Ibis Sud Hotel vb. / 3* Ibis Luxembourg Airport

 Amsterdam 3*Park Inn by Radisson Amsterdam Airport Hotel vb / 5* Radisson Blu Airport Hotel vb

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 Havalimanı vergileri

Sun Express Havayolları ile İzmir – Duesseldorf / Köln - İzmir parkurunda uçak bileti

3* & 4* otellerde oda kahvaltı konaklamalar

Alan/otel/alan transferleri

Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri

Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg, Köln’de panoramik şehir turları

Marken & Volendam , Kanal turu, Grand Holland turu, Brugge turu, Kombine Paris turu (Eiffel, Sacre Coure, Seine Nehri, Notre Dame Katedrali), Metz turu DAHİL!

Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Vize ücreti, servis bedeli

Zorunlu sigorta ücreti (10 EURO)

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

Yurt dışı çıkış harcı bedeli

Müze ve ören yerleri girişleri

Rehber ve şoför tipleri

Acenta, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.